Košarica je prazna
Nakupujte varno in udobno, kot naš uporabnik pa imaš vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le tvoj elektronski naslov in nekaj podatkov.
RegistracijaOpremljena je s tremi zamenljivimi rezalnimi mrežicami: ena je namenjena mletju mesa, druga za mletje maka, tretja pa ima srednje velike luknje. V kompletu sta priložena tudi potiskalo in nastavek za polnjenje klobas. Celotna naprava je izdelana iz trpežnih materialov, ki jih je enostavno razstaviti in očistiti. Poleg običajnega delovanja v smeri naprej ima tudi obratno funkcijo. Nazivna moč naprave je 350 W, z močjo v konici do 1500 W.
EAN: 5902934830232
SKU: ad_4808
Nazivna moč: 350 W
Največja moč: 1500 W
2 hitrosti delovanja:
naprej
nazaj (obratna funkcija)
Vsebina kompleta:
Mrežica 3 mm – drobna mrežica za kompaktno in enakomerno teksturo. Idealna za paštete in polnila.
Mrežica 5 mm – srednje velika mrežica za mleto meso za pleskavice, polpete, polnila za cmoke, palačinke in tortilje. Primerna tudi za mletje zelenjave, trdega sira in oreščkov.
Mrežica 7 mm – groba mrežica za meso z izrazito strukturo. Namenjena za pripravo klobas in drobovine.
Potiskalo
Nastavek za klobase
Dimenzije naprave: 25,3 × 12,9 × 30 cm
Material ohišja: plastika
Barva ohišja: bela / srebrna
Barva napajalnega kabla: bela
Dolžina napajalnega kabla: 108 cm
Tip vtiča: C