ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-PZ067X Ultra 9 285H/32GB/SSD1TB/14" 3K OLED/Intel Arc/W11Pro
Proizvajalec: ASUS
Preberite več
Zaloga: Preveri
Specifikacije
https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-oled-ux3405/
Diagonala zaslona
35,5 cm (14,0'')
Diagonala zaslona dodatno
3K (2880x1800) OLED 16:10, HDR, DCI-P3:100%, 500 nits HDR peak, bleščeč, 120Hz, na dotik
Vrsta procesorja
Intel Core Ultra 9
Vrsta procesorja dodatno
procesor 285H 2,90 GHz (24MB, do 5,40 GHz, 16 jeder, 16 niti); Intel® AI Boost NPU do 13TOPS
Operacijski sistem
Windows 11 Pro
Velikost pomnilnika
32 GB
Velikost pomnilnika dodatno
LPDDR5X na os. plošči
SSD pogon
1 TB
SSD pogon dodatno
M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
HDD pogon
Brez
Grafična kartica
Integrirana
Grafična kartica dodatno
Intel Arc Graphics
Tip prenosnika
Multimedija
Tip prenosnika dodatno
ASUS Zenbook 14 OLED (UX3405)
Zaslon na dotik
DA
Zaslon na dotik dodatno
(podpira pisalo ASUS Pen SA203H-MPP2.0 )
Možnost priklopne postaje
DA
Možnost priklopne postaje dodatno
(preveri kompatibilnost na strani proizvajalca)
Barva
Srebrna
Barva dodatno
(Foggy Silver)
Mobilni prenos podatkov
NE
Priključki
2x Thunderbolt 4 z Display Port in Power Delivery, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS,
Priključki dodatno
1x 3,5mm kombinirani avdio priključek
Čitalec kartic
/
Tipkovnica in miška
tipkovnica: slovenska, osvetljena, 1.4mm ugrez tipk;
Tipkovnica in miška dodatno
miška: drsna ploščica
Zvočniki in kamera
zvok: Smart Amplifier; harman/kardon (Premium), vgrajen zvočnik, vgrajen Array mikrofon;
Zvočniki in kamera dodatno
kamera: FHD z IR funkcijo s ščitom za zasebnost (Privacy Shutter)
Brezžične povezave
Wi-Fi 7 (802.11be) (Tri band) 2*2 + Bluetooth 5.4
Polnilec priložen
Baterija in napajanje
baterija: 75WHrs, 2S2P, 4-celična Li-ion;
Baterija in napajanje dodatno
Napajanje: 65W AC adapter, 20V, 3,25A, TYPE-C priklop