Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
RegistracijaUPS brezprekinitveno napajanje PowerWalker VFI 1000 TGS z online UPS zasnovo s pravo dvojno konverzijo ponuja močno in celovito zaščito za vaše občutljive naprave. Lahko sprejme široke vhodne napetosti. VFI TG serija se zazna kot HID napajalna naprava z notranjimi gonilniki operacijskega sistema in za upravljanje ne potrebuje dodatne programske opreme. Svoje mesto najdejo v namenskih sistemih za kioske, bankomate kot tudi v varnostnih sistemih, kjer dodatna programska oprema ni dovoljena (na primer bančništvo).
Online UPS vedno ponuja čisto moč in zaščito pred vsemi običajnimi težavami z napajanjem v omrežju. Narejen je s tehnologijo dvojne konverzije: prvo se prihajajoči izmenični tok pr etvori v enosmerni tok in se shrani. V drugem koraku je shranjeni enosmerni tok pretvorjen v izmenični tok in je na voljo za uporabo. Tako so naprave priključene na UPS neodvisne od prihajajočega izmeničnega toka (in vseh njegovih težav) in se napajajo z močjo, ki jo ponuja UPS. Rezultat je vedno čista in stabilna izhodna moč. Druga prednost je, da ob primeru izpada elektrike ni zamika ob preklopu na baterijsko napajanje. Običajno Online UPS ponuja najbolj zanesljivo regulacijo napetosti v razponu 2-3% napetnostnega valovanja. Online UPS ponuja USB port (ali RS-232) za povezavo na operacijski sistem za spremljanje napetosti, napajanja in statusa baterije.
TGS: brez notranjih baterij, vendar z zmogljivim polnilnikom za zelo dolge čase avtonomije.
10122044
4260074978339
Online UPS
POWERWALKER
1000 VA
900 W, faktor moči 0,90
220/230/240 VAC, čisti sinusni val
3x IEC C13
176-300 VAC ali 80x285 VAC v bypass načinu
40Hz - 70Hz
C14
2 x 12V (baterije niso priložene)
USB (HID), RS-232
Samostoječi - tower
3,8 kg
ATS, BP S24T-6x9Ah, EMD for NMC Card, MBS/PDU Tower 1-3kVA, MBS/PDU IEC 1-3kVA, Mini AS400 Card 4 Terminal, Mini NMC Card, USB Cable, IEC Cable 10A C13/C14 (180cm) 0.75mm², EU Input Power Cable C13, EU Input Power Cable C19, Mini Modbus Card 3
24 mesecev
No
0°C – 40°C
0% - 95% RH
Nujno potrebni piškotki
Analitični piškotki
Oglasni piškotki
Piškotki družbenih omrežij