Računalnik PCX Exam i5 14400F/16GB/500GB/brez OS
Proizvajalec: PCX
Računalnik PCX Exam je zasnovan za učinkovito delo z zmogljivim procesorjem Intel i5–14400F, hitrim SSD NV3 diskom kapacitete 500GB in napajalnikom moči 450W. Vključuje tudi operacijski sistem Windows 11 Home in 16GB pomnilnika za gladko delovanje vaših aplikacij.
Preberite več
Zaloga: Na zalogi
ali
Vrsta procesorja
Intel Core i5
Vrsta procesorja dodatno
14400F
Operacijski sistem
Brez
Velikost pomnilnika
16 GB
Velikost pomnilnika dodatno
kit 2x 8GB 3200MHz
SSD pogon
500 GB
SSD pogon dodatno
NVMe NV3
HDD pogon
Brez
Grafična kartica
NVIDIA
Grafična kartica dodatno
GT710 MSI - 2GB DDR3
Vrsta ohišja
Mini stolp (MT)
Vrsta ohišja dodatno
PowerCase MATX-1716
Tip/vrsta računalnika
Osnovni
Nabor vezja
Asus B760M
Napajalnik
450W